The Big Bang Theory díl 22./serie 3

The Staircase Implementation

Sheldon se s Leonardem pohádá ohledně termostatu v bytě, a tak se Leonard jde uklidnit k Penny. Ta mu udělá manikúru i pedikúru, během čehož jí Leonard začne vyprávět, jak se prvně setkal se Sheldonem.

Když se Leonard nastěhoval k Sheldonovi, výtah fungoval. Leonarda čekala tři kola vstupního testu, aby mohl u Sheldona bydlet, což se mu nakonec povedlo. Všiml si i skoro nesmazatelných stop po bývalém Sheldonově spolubydlícím, který ho chtěl zabít, místo toho od něj utekl.
Sheldon seznámil Leonarda se základními pravidly soužití, podepsali mnoho stran vzájemné smlouvy a začali spolu žít. Jednoho večera si Leonard přivedl domů Joyce Kim, známost skoro na jednu noc, ale Sheldon jí vyhnal, údajně porušil pravidla. Nakonec se z ní vyklubala korejská špionka.
Leonard později, když koupí do bytu gauč, který tak dobře známe, seznámí Sheldona s Howardem a Rajem. Během toho se také Sheldon poprvé posadí na své tolik oblíbené místo.
Konečně se také dozvídáme, jak se porouchal výtah. Howard má raketu, ale chybí mu palivo. Leonard jej připraví u sebe doma, ale během pokusu se zdá být látka nestabilní, a tak ji Leonard za pomoci Sheldona hodí do výtahu, kde exploduje a výtah se zničí…

I když se poté Leonard se Sheldonem usmíří, začnou se zase hádat, pro změnu ohledně seriálu Babylon 5…

Sledovat seriál online CZ titulky

Ratings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček

Co říkáš na tuto epizodu? Přidej komentář!