Star wars: Clone Wars

Zajímalo vás co všechno se odehrálo mezi druhou a třetí kapitolou hvězdný válek? Kde se vzal droidí generál Grevious a jak se podařilo separatistům narušit klidný chod republiky? To vše se můžete dozvědět v seriálu Star War the Clone Wars (Válka klonů). Hlavní postavou je opět Anakin Skywalker se svojí novou učednicí Ashokou,  kteří bojují za republiku. Proti nim stojí nepřátelé jako Grievous, hrabě Dooku, Ventress a další.

Celý příběh stojí na malých epizodách, v některých vystupují jen vedlejší postavy bez Anakina a Ashoky. Setkáte se se známým Yodou, Obi-wanem, Padmé Amidalou, Jar-jarem a samozřejmě spoustou klonů a droidů.

screen

Star wars: Clone wars epizody online:

Námětem tohoto seriálu jsou stejně jak u jeho jmenovce události mezi druhou a třetí epizodou, tzv. Klonové války. Dějovou linii se ovšem snaží přenést na vedlejší postavy a rozvijí zde příběhy, které nám mají pomoci v pochopení všech událostí a třetí epizoda na něj přímo navazuje. Setkáme se zde tudíž s Yodu, Obi-Wan Kenobim a dalších rytířů Jedi vedoucí armádu republiky proti nové Separatistické armádě droidů. Rozdíl mezi animovanou sérií je 3-D animace tohoto kousku a také to, že se má jednat o seriál s cenzurou PG-13 a tudíž jeho vysílací doba, která musí být po deváté hodině večerní, napovídá starší cílovou skupinu diváků. I stopáž jednotlivých dílů je delší.

Hlavní postavy:

Anakin

Odvážný a hrdinský Anakin občas nejedná úplně podle míněního jeho mistra Obi-wana.

Ashoka

Pravý opak Anakina. Drží se plánů  a nikdy zbytečně neriskuje.

Generál Grievous

Velitel droidů, který neustále uniká Jediským rytířům. Rozhodně to není lehký protivník.

ObrázkyRatings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček

Co říkáš na tuto epizodu? Přidej komentář!