South Park online

South Park je inovativní animovaný seriál o čtyři kluci z malého městečka Colorado, kteří vidí „dospělácký“ jejich světa (dalo by se říct robustní a naivní) perspektivy.

Již první části upoutala pozornost diváků, protože to bylo neobvyklé pro jeho čas, vulgární a politicky nekorektní. Autoři poukazují na společenské problémy, na absurditu současného světa, reagují na aktuální události a často dělají legraci z celebrit. Téměř žádné téma pro tvůrce South Park není tabu, někdy srandu a samy o sobě.
south park online

Zabili Kennyho ! Parchanti. Kontroverzní politicky silně nekorektní seriál, který nejde pro nějaké to hrubé slůvko daleko? Jednoznačně, ovšem zároveň úžasně vtipná satira na „kde co“. Skvostné postavičky, řízné dialogy, kvanta nezapomenutelných hlášek a nadstandartní kvalita – to vše provází Městečko South Park již po více jak jedenáct sezón. Samozřejmě ne každá epizoda je dokonale vybroušený klenot humoru, ale vzhledem k množství je až překvapivé, že tvůrci i nadále dokáží tak trefně komentovat dění kolem sebe. Škoda jen, že v posledních sériích již Kenny neumírá…

Ratings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček

Co říkáš na tuto epizodu? Přidej komentář!