Reaper – info o serialu

Jak by se vám líbilo, kdyby za vámi přišel ďábel s tím, že pro něj musíte pracovat? Představte si, jak se asi musel cítit Sam, hlavní postava seriálu Reaper (ďáblův sluha), kterého toto neštěstí potkalo. Kvůli tomu, že se jeho rodiče upsali Ďáblu, musí teď Sam plnit úkoly, které mu Ďábel zadá. Většinou se jedná o hledání a chytání nejrůznějších vrahů, zloduchů či démonů. Naštěstí ale není Sam bez přátel, takže mu pomáhají jeho kamarádi ze supermarketu kde Sam dělá. V supermarketu dělá ale i Andi, které není Samovi rozhodně lhostejná. A tím se to ještě všechno víc zamotává…

Sam je průměrný jednadvaciteletý mladík, které pracuje (no spíš nepracuje) v průměrném supermarketu někde v bezejmenném americkém městečku a volné chvíle tráví s tlustým kámošem infantilními žertíky všeho druhu. Průměrným by určitě zůstal i nadále, kdyby jeho rodiče v mládí neprodali jeho duši ďáblu za nějakou tu službičku. Nicméně teď když oslavil 21. narozeniny je Satan zpět a požaduje něco na oplátku. A není to nic menšího než náhánění uprchlích důší zpět do Pekla. Na GhostRidera, rozhodně zapomeňte, tohle úplně jiná dimenze a nový komediální seriál z pera Kevina Smithe od ABC.

Hlavní postavy:

Sam Oliver

Sam je obyčejný jednadvacetiletý mladík, který pracuje v supermarketu a užívá si života než ho navštíví Ďábel.

Sock

Samův věrný přítel, který se mu vždy snaží pomáhat, i když ne vždy to je správné a opravdu to pomůže.

Andi

Samova spolupracovnice Andi stále čeká, zda se Samovi podaří změnit jejich vztah z přátelství na něco víc.

Ďábel

Ďábel – ten který může za všechny Samovi problémy. I když to ale někdy tak nevypadá, občas se snaží Samovi pomoct v jeho osobním životě.

Obrázky

http://reaper.sga-project.com/upload/harrison2.jpg
Ratings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček

Co říkáš na tuto epizodu? Přidej komentář!