How I met your mother online

Příběh pěti kamarádů, který se motá okolo architekta Teda Mosbyho, který v seriálu popisuje jak se seznámil s jeho manželkou. Hlavními postavami jsou architekt, romantik dbající na svůj cool účes Ted Mosby, bohatý děvkař, který skoro pořád nosí oblek Barney Stinson, nerozlučná dvojice novomanželů Lily a Marshall Eriksenovi a zpravodajka v televizních novinách Robin Sherbatsky. Seriál vypráví každodenní obvyklé či neobvyklé zážitky z jejich života a vztahů.

Geniálně napsané dialogy, vtipné situace, které vás neomrzí, Barneyho různá pravidla balení holek či další různé hlášky zaujmou každého. How I met your mother (česky „Jak jsem potkal vaši matku“) je jeden z nejlepších seriálů vůbec. I přesto že se inspiroval velmi známým seriálem Friends (Přátelé), přináší něco nového.

How I met your mother epizody online:

How I Met Your Mother je americký komediální televizní seriál (sitcom) televize CBS. Premiéra prvního dílu byla 19. září 2005. Děj vytváří pět hlavních postav ve věku okolo třiceti let. Děj začíná, když se v tu dobu pouze student práv, později i právní zástupce ve velké firmě, Marshall Eriksen zasnoubí se svojí dlouholetou přítelkyní vychovatelkou v mateřské školce Lily a jeho spolubydlící a nejlepší přítel Ted se rozhodne, že je čas najít si přítelkyni na celý život. Nejprve má zájem o televizní reportérku Robin, později i o další ženy. Jako protipól romantiky funguje promiskuitní Barney, směsice sexuálního dravce, loudila a bohatého playboye. Seriál získal mnoho cen nebo byl často nominován, respektive jeho protagonisti např. v roce 2007 a 2008 vyhrál seriál cenu Emmy a Neil Patrick Harris je nominován Zlatým Glóbem pro rok 2009 za nejlepší vedlejší roli v televizním seriálu.

Hlavní postavy:

Ted Mosby

Vypravěč a zároveň hlavní postava. Ted je romantický muž v nejlepších letech stále hledající tu svoji pravou dívku.

Marshall Eriksen


Tedův nejlepší přítel a spolubydlící. V příběhu vystupuje jako ideální manžel, věrný a  pravdomluvný.

Lily Aldrin/Eriksen


Marshallova snoubenka a Tedova spolubydlící. I když na první pohled tak nevypadá, často v seriálu dosáhne toho co chce svými intrikami. Je zblázněná do oblečení, botů a výprodejů.

Barney Stinson


Ten, který chce Teda naučit žít. Všude chodí v obleku, nikdy neprozradí co má za práci a je proslulý svými hláškami (a tím že každou noc v baru sbalí jinou holku.

Robin Sherbatsky


Kanaďanka, která se do příběhu zapojila jen tak „náhodou“ když se ji Ted pokusil sbalit. Nakonec se z ní stal jeden z nejlepších Tedových přítelů.

Obrázky

Ratings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček

One Response to “How I met your mother online”

  1. [...] Sleduj How I met your mother online [...]

Co říkáš na tuto epizodu? Přidej komentář!