Film Vůně ženy (TV seriál) (2004)

Vůně ženy (TV seriál)Když se úspěšný inženýr Leonardo Lombardi vrací domů ze služební cesty, nalezne svou milovanou ženu Raizu v posteli se svým nejlepším přítelem. Tato zdrcující zrada drasticky promění jeho milou povahu v zahořklého a nepřátelského muže. Pro Leonarda je potom těžké zase někomu věřit, a to hlavně ženám.

Dětská lékařka Miranda Valladares také prožívá zlé časy a nezbývá jí nic jiného, než zanechat studia medicíny, aby mohla v nouzi pomoci zabezpečit svou rodinu. Ta žije na hranici chudoby a navíc ji čeká vystěhování z bytu. Leonardo vlastní dům, kde Valladarovi bydlí, a ví o Mirandině těžkém údělu. Nabídne jí proto práci chůvy pro své děti a svého dědečka a součástí dohody je, že bude bydlet v jeho rezidenci. Nadšená Miranda nabídku přijme.

Budoucnost ale není tak růžová, jak Miranda očekávala, a život v rezidenci Lombardiů zdaleka není lehký. Musí se vyrovnávat s Leonardovou zahořklostí i krutým nepřátelstvím jeho švagrové. Raiza se navíc pokouší vrátit do domu a snaží se Leonarda zmanipulovat a získat zpět jeho lásku. Vylévá si zlost na Mirandě, kterou považuje za nebezpečného rivala.

Jen náklonnost Leonardova dědečka Raimunda a jeho dvou dětí Carlita a Kariny dává Mirandě sílu zůstat v domě. Leonardo v sobě nakonec začne objevovat něhu, kterou tak dlouho skrýval, a vzplane v něm hluboká láska k Mirandě. Ta by snad mohla mohla být ženou, se kterou bude znovu šťastný. Její pocity jsou stejné, ale netroufá si je přiznat. Stane se však ještě mnohé, než Miranda a Leonardo budou moci být spolu.

O filmu

Kategorie: Telenovela / Drama / Romantický
Doba: 153 x 45 min
Rok vydání: 2004
Natáčeno v: Venezuela
Ostatní jména filmu:

Režie a herci

Režie:
Herci/Herečky:

Hodnocení

Naše hodnocení: 54%
Hodnocení uživatelů: 41%
Rozdíl hodnocení: 13%

Vůně ženy (TV seriál) ke stažení zdarma

Stáhnout Vůně ženy (TV seriál)

Další servery na který je možné nalézt filmy online: : savefile, hotfile, sharerapid, czshare, megashares, www.uloz.to, megaupload atd…

Ratings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.