Film Skryté zlo (1995)

Skryté zloHlavní postavou temného příběhu je Michael Chambers, který se vrací do rodného města v Texasu na svatbu své matky. Před časem odsud utekl, aby se zbavil problémů, které způsobil svou vášní pro karty a hazard. Nechal tu manželku Rachel s dítětem a spoustu dluhů, o které se musela postarat. Nyní se pokouší o návrat, obnovu vztahů s rodinou, kamarády a hlavně se svou bývalou manželkou, kterou by rád získal zpět. Zpočátku se zdá, že se mu daří. S pomocí nového manžela své matky získá práci u bezpečnostní firmy jako řidič obrněného auta, které převáží peníze. Pomalu se mu daří opět nacházet své místo ve společenství, dokonce se zdá, že ani jeho snaha získat zpět Rachel není bez naděje, protože žena se po jeho zmizení dala dohromady s hrubiánem Tommym Dundeem, který ji neváhá surově tlouct.
Z Michaela a Rachel se dokonce opět
stanou milenci, jenže pak se situace dramaticky zkomplikuje, když je Tommy přistihne a zneužije situace, aby Michaela donutil zosnovat plán k loupeži mezd převážených obrněným vozem. Ten se o to skutečně pokusí, loupež však nabere nečekaně tragický směr.

Ostatní informace

Kategorie: Krimi / Drama / Thriller
Doba: 99 min
Vydáno v: 1995
Film z: USA
Další jména filmu:

Režie a herci

Režie:
Herci/Herečky:

Hodnocení

Naše hodnocení: 55%
Hodnocení uživatelů: 95%
Rozdíl hodnocení: -40%

Skryté zlo ke stažení zdarma

Stáhnout Skryté zlo

Ostatní weby na kterých můžete najít filmy ke shlédnutí zdarma: : www.rapidshare.com, www.uloz.to, megaupload, megashares, warezforum, savefile, hotfile atd…

Ratings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.