Film Oprah show (TV pořad) (1986)

Oprah show (TV pořad)Talk show se poprvé vysílala 8. září 1986 a dosud se objevila v televizním vysílání 145 zemí. Jenom v USA ji týdně sleduje kolem 42 milionů lidí.

Celebrity mají k Winfrey, která je navíc populárnější než řada z nich, důvěru a často jí svěřují exkluzivní informace. Herec Tom Cruise v jejím pořadu například v roce 2005 velmi nadšeným způsobem, který byl později často parodován, mluvil o své lásce k mnohem mladší herečce Katie Holmesové a poskakoval při tom na gauči.

Zpěvák Michael Jackson zase v její talk show v roce 1993 odhalil, že trpí nemocí, která způsobuje blednutí jeho pokožky. Velkou publicitu získal její rozhovor s bývalou kandidátkou na viceprezidentku Spojených států Sarah Palinovou, jež v The Oprah Winfrey Show představila své paměti.

V roce 2007 pak Winfrey v dalším slavném okamžiku vysílání své show se slovy „Dostáváš auto! Dostáváš auto! I ty dostáváš auto! Každý dostává auto!“ věnovala všem 276 divákům ve studiu auta. Vozy v hodnotě sedmi milionů dolarů nicméně dostala darem od automobilky General Motors.

Po 25 letech však Oprah Winfrey show končí. Naposledy se pořad vysílá 9. září 2011. 

Ostatní podrobnosti

Zařazení: Talk-show
Délka: 50 min
Rok: 1986
Původ filmu: USA
Další jména filmu:

Režie a herci

Režie:
Herci/Herečky:

Hodnocení

Naše hodnocení: 76%
Hodnocení uživatelů: 72%
Rozdíl hodnocení: 4%

Oprah show (TV pořad) ke stažení zdarma

Stáhnout Oprah show (TV pořad)

Ostatní webové stránky na kterých můžete najít filmy ke stažení zdarma: : savefile, www.uloz.to, www.rapidshare.com, warforum, hotfile, filefront, czshare atd…

Ratings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.