Film Jdi za svým snem (1962)

Jdi za svým snemSlavný Elvis jako naivní, leč sexy mladík z venkova, jenž se ocitá mezi potrhlými horaly, kteří přijeli na Floridu.

Komediálni muzikál Jdi za svým snem představuje jeden z několika snímků s Elvisem Presleym, za nimiž stojí filmové studio United Artists. Muzikál potěší i diváky, kteří nejsou přímo fanoušky Elvise. Vychází z románu Richarda Powella Pioneer Go Home a v hlavní roli se objevuje král rock’n‘rollu jako Toby Kwimper, nejzodpovědnější člen potulné vesnické rodiny skládající se dále mimo jiné z Popa Kwimpera (Arthur O’Connell) a kypré sestřenky Holly Jones (Anne Helm). Kwimperovi se domáhají svých práv na bydlení a k nelibosti místních gamblerů Carmina (Jack Kruschen) a Nicka (Simon Oakland) budují v jejich městě svůj domov. Místní sociální pracovnice Alicia Claypool (Joanna Moore) chce rodinu vyhnat pryč, a proto se snaží dokázat, že Toby je „zvrhlík“, ovšem podaří se jí jen udělat ze sebe blázna. Kromě skvělých písní patří k vrcholům filmu také Elvisovo bezděčné rozbití místního hráčského doupěte a dramatická scéna soudního procesu s Rolandem Wintersem v roli nevrlého, leč v hloubi sympatického soudce.

Info

Sekce: Drama / Hudební
Délka: 109 min
Vydáno roku: 1962
Původ filmu: USA
Známé také jako:

Ve filmu účinkovali

Režie:
Herci/Herečky:

Hodnocení

Naše hodnocení: 89%
Hodnocení uživatelů: 81%
Rozdíl hodnocení: 8%

Jdi za svým snem ke stažení zdarma

Stáhnout Jdi za svým snem

Ostatní webové stránky na kterých můžete najít filmy ke stažení zdarma: : hotfile, savefile, filefront, www.rapidshare.com, megashares, sharerapid, badongo atd…

Ratings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.