Film Columbo: Nebezpečná hra (TV film) (1973)

Columbo: Nebezpečná hra (TV film)Poněkud excentrický mistr světa v šachu Emmet Clayton je na pokraji nervového zhroucení. Čeká jej prozatím nejtěžší zkouška jeho profesionálního života: obhajoba titulu proti jeho věčnému rivalovi Tomlinu Dudekovi. Ten před pěti lety zápas ze zdravotních důvodů odřekl a titul zůstal bez boje Claytonovi. Nyní musí dokázat, že na šachovém trůnu sedí právem, ale vedle téměř naprostého ohluchnutí jej trápí noční můry, ve kterých je opakovaně deptán neporazitelným Dudekem.
V předvečer rozhodující partie je Clayton během přátelského utkání poražen a dostane takový záchvat zuřivosti, že se rozhodne Dudeka zavraždit. Svého soka donutí napsat dopis na rozloučenou a vše zinscenuje tak, jakoby Dudek utíkal před hrozící porážkou. O několik okamžiků později je Dudek nalezen v hlubokém komatu: pro poručíka Columba zdánlivě jednoduchý případ, ale hlavní svědek a oběť v jedné osobě je stále v bezvědomí.

Podrobnosti

Zařazení: Krimi
Doba: 70 min
Rok vydání: 1973
Původ: USA
Ostatní jména filmu:

Ve filmu účinkovali

Režie:
Herci/Herečky:

Hodnocení

Naše hodnocení: 90%
Hodnocení uživatelů: 90%
Rozdíl hodnocení: 0%

Columbo: Nebezpečná hra (TV film) ke stažení zdarma

Stáhnout Columbo: Nebezpečná hra (TV film)

Ostatní stránky na jakých je možné nalézt filmy ke stažení zdarma: : megaupload, warezforum, sharerapid, hotfile, savefile, www.rapidshare.com, megashares atd…

Ratings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.