Chuck díl 13./ serie 2

2×13 – Chuck vs. the Best Friend

Epizoda začíná v roce 1992 ve městě Tarzana (California), kde je malý Morgan šikanován dívkou za to, že ji pozoroval při tělocviku. Poté přijde Chuck a zachrání ho.

O 15 let později zjistí Morgan, že si Anna našla nového kluka. Společně s přáteli ji jdou sledovat, aby se dozvěděli víc. Chuck měl záblesk na kluka Anny (Jason Wang) a zjistil, že je členem Triády. Chuck je povolán, aby společně se Sarah a Casey překazili plány pašování drog a zbraní. Ale musí se přitom sblížit s Jasonem a Chuck by nerad zradil svého kamaráda Morgana. Chuck u donucení domluví s Annou společný večer a jeho součástí bude představení aukčních aut. Chuck následuje členy Triády do garáže. Potom bezpečnost najde vetřelce. Vetřelcem je Morgan. Chuck ho může zachránit jedině tak, že ho poníží před jeho bývalou přítelkyní. Vysvětlením, že Morgan není špión ale úchyl.

Další den má Chuck záblesk na auto Rolls-Royce, které si koupil velvyslanec. V autě je ukryta bomba. Triáda se zmocní Morgana a dají ho do kufru Rolls-Royce. Když velvyslanec odjíždí, tak ho Chuck pronásleduje a snaží se ho zastavit. Nakonec se mu to pomocí Sarah a Caseyho podaří. Vyndá bombu z auta a dá ji do dálkově řiditelného auta Nerd Herd. Auto s bombou odjíždí a potom vybuchne. Na konci dílu je první vystoupení skupiny „JEFFSTER“, kde se snaží Jeff a Lester dokázat Ellie a Devonovi jak se hodí na jejich svatbu. Při této události se Sarah omluví Chuckovi za její nevhodné chování a Morgan se vrátí zpět k Anně.

Sledovat seriál online CZ titulky

Ratings:1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček

Co říkáš na tuto epizodu? Přidej komentář!